Zoek je hulp?

Wil jij helpen?

In de media

Samenwerken aan een verslaafd vrije toekomst

Ik was dakloos en zwierf op straat  

 

Door angsten gedreven ging ik experimenteren met softdrugs. 

Later kreeg ik van iemand zwaarder spul. 

Ik bemerkte dat mijn angsten en zorgen verdwenen en voelde eindelijk vrede. 

Maar die vrede was een leugen! 

Al snel was ik totaal onder invloed van drugs en had geen controle meer over mijn leven. 

Maar er is hulp! 

Hier kom ik over vertellen op 24 juni om 19:00 bij Moedige Moeders in Volendam. Iedereen is welkom! 

Sergey, 

 

Zoekt u naar steun, begrip en een luisterend oor? 

 

Dan bent u van Harte Welkom bij onze bijeenkomst iedere Woensdagavond  om 19:00 uur.  

 

Adres  

FC Volendam, Kras Stadion, Sportlaan 10, 1131 BK Volendam, Volare Lounge, Ingang helemaal aan rechter zijkant glazen schuifdeuren, 2e verdieping. 

 

Ook is er de mogelijkheid om via Zoom bijeenkomsten bij te wonen. Info hierover via onze hulplijn of info@moedigemoeders.nl 

 

Wilt u meer info? Bezoek dan onze website www.moedigemoeders.nl 

 

Wilt u persoonlijk contact? Bel dan onze hulplijn 06-38379733 (bereikbaar van 10 uur ’s ochtends tot 10 uur ’s avonds). 

 

Moedige Moeders verkoopt multi-urinetesten voor de volgende middelen: Cocaïne, MDMA (xtc), Speed, THC (jointjes), Heroïne en Methamfetaimne (crystal meth). De testen waarmee deze drugs getest kunnen worden zijn ook verkrijgbaar bij Gerro en Esther. 

 

LET OP!! 

Mocht u na een negatieve test het gedrag van uw kind toch niet vertrouwen? Denk dan aan 3- of 4-MMC ook wel Miauw Miauw genoemd, een zogenoemde designer drug die niet in deze testen voorkomt. Hier hebben we sinds kort aparte single testen voor te koop. 

Ook is er een meer uitgebreide test waarmee o.a.  ook Ketamine getest kan worden. Voor informatie hierover kunt u de hulplijn 06-38379733 bellen. 

Nieuws


XTC reguleren in Nederland?

25 September 2022
XTC reguleren in Nederland?   In Nederland wordt jaarlijks 16 miljard uit... Lees meer

En een hartgrondig nee tegen regulering: de verleiding van drugs is té groot voor jongeren

04 February 2020
En een hartgrondig nee tegen regulering: de verleiding van drugs is té groot... Lees meer

Jongeren geronseld voor prostitutie of drugshandel: hoe criminele bendes grip hebben op scholen in Nederland

07 June 2017
Jongeren geronseld voor prostitutie of drugshandel: hoe criminele bendes grip... Lees meer

Moedige Moeders start campagne ‘Foute Vrienden’

30 August 2016
Speciaal voor de kermis ontwikkelde Moedige Moeders Volendam een campagne om... Lees meer

AFSCHEID

18 April 2016
Soms gebeurt het dat we hartverwarmende mails en donaties binnen... Lees meer

Om u beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Als u verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat u dat goed vindt. Meer weten? Lees dan ons cookiebeleid.